stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Zachowanie przez długie lata zdrowych zębów wymaga regularnych wizyt u stomatologa oraz przestrzegania zasad higieny jamy ustnej. Bardzo ważne jest, aby tych nawyków uczyć jak najmniejsze dzieci, zapobiegając jednocześnie zakorzenieniu w nich nieuzasadnionego strachu przed dentystą.

Nasz gabinet stosuje specjalne metody leczenia zębów i dzieci, które są bezbolesne i przeprowadzane w sympatycznej atmosferze. Duży nacisk kładziemy także na edukację dzieci, ucząc je prawidłowego mycia ząbków i uświadamiając w przystępny sposób, jak ważna jest profilaktyka chorób jamy ustnej.

Świadczymy wszystkie usługi związane z leczeniem zębów mlecznych i stałych u dzieci, zapewniamy bezbolesne ekstrakcje zębów, zajmujemy się także profilaktyką, obejmującą fluoryzację oraz lakowanie zębów. Wszystkie zabiegi staramy się przeprowadzać w jak najkrótszym czasie, zachowując przy tym najwyższe standardy usług.

Nasi mali pacjenci czują się u nas bardzo komfortowo, chętnie siadają na fotelu i rozmawiają z naszymi specjalistami nie tylko o ząbkach. Już podczas pierwszej wizyty przekonują się, że dentysta to nic strasznego i sami umawiają się na kolejne wizyty.

Nasz zespół