DentalProtect Stomatologia Ortodoncja

Protetyka

Całkowita utrata pojedynczych zębów lub ich częściowe ułamania i ukruszenia mogą wynikać z podeszłego wieku, choroby lub uszkodzeń mechanicznych, a także być skutkiem leczenia stomatologicznego. Braki w uzębieniu mają negatywny wpływ na resztę zębów i zgryz, co z kolei może objawiać się dolegliwościami bólowymi, problemami z mówieniem i rozgryzaniem pokarmów.  Prowadzą one także do zmian w rysach twarzy, a gdy dotyczą zębów przednich pozbawiają szans na piękny uśmiech.

Rekonstrukcją i uzupełnieniem uzębienia zajmują się nasi specjaliści protetycy. Oferują oni Państwu kompleksowe usługi protetyczne, oparte na najnowszych rozwiązaniach technicznych i wykorzystujące materiały najlepszych producentów.

W naszym gabinecie otrzymają Państwo profesjonalną pomoc, obejmującą:
•    Uzupełnienia stałe: mosty, korony i licówki
•    Uzupełnienia ruchome: protezy szkieletowe i akrylowe
•    Implanty oraz uzupełnienia protetyczne na implantach.

Każdy nasz pacjent może liczyć na optymalne rozwiązanie dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych. W każdym przypadku zapewniamy indywidualne podejście do problemu, opiekę stomatologów oraz niezbędne badania. W naszym gabinecie panują najwyższe standardy i profesjonalizm, dzięki czemu nasi pacjenci wychodzą od nas zawsze zadowoleni!

Nasz zespół