endodoncja

Endodoncja

Endodoncja jest działem stomatologii, który specjalizuje się w leczeniu miazgi zęba, najczęściej poprzez leczenie kanałowe. Stosuje się je w przypadku gdy niemożliwe jest leczenie zachowawcze, czyli gdy ubytek w zębie jest zbyt głęboki, przy martwicy miazgi lub gdy wymaga tego dalsze leczenie protetyczne. Leczenie kanałowe jest często jedynym sposobem na to, by uniknąć ekstrakcji zęba i szybko pozbyć się dolegliwości bólowych.

W naszym gabinecie przeprowadzane jest leczenie kanałowe najnowszymi metodami, których celem jest minimalizacja bólu, osiągnięcie trwałych efektów leczenia oraz skrócenie czasu zabiegu. Służy temu nowoczesny sprzęt specjalistyczny. Nasi specjaliści stosują także pochodzące od najlepszych światowych producentów materiały do wypełniania kanałów, które są całkowicie obojętne dla organizmu człowieka i gwarantują doskonałe efekty leczenia.

Leczenie kanałowe przeprowadzane w naszym gabinecie jest zawsze bezpieczne, szybkie i skuteczne, także w przypadku dzieci, osób schorowanych lub starszych.

Nasz zespół